Gratulacje od I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji dla policjantów, którzy zajęli wysokie lokaty w ogólnopolskich zawodach

Gratulacje od I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji dla policjantów, którzy zajęli wysokie lokaty w ogólnopolskich zawodach

6 lipca br. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie inspektor Paweł Dzierżak pogratulował policjantom garnizonu małopolskiego - laureatom V Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Medycznych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy oraz Ogólnopolskich Zawodów Policji Wodnej.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie - st. sierż. Przemysław Panaś oraz sierż. szt. Tomasz Ladziński wyróżnieni zostali za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich do V Ogólnopolskich Zawodów Ratowników Medycznych z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Patrolreprezentował także w dniach 30 maja do 1 czerwca br. Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie w ogólnopolskim finale Zawodów w Szkole Policji w Słupsku. W finale tym krakowscy policjanci uplasowali się w ścisłej czołówce, zajmując II miejsce.

Inspektor Paweł Dzierżak pogratulował także sierż. szt. Arturowi Horeckiemu oraz st. sierż. Piotrowi Warzecha, policjantom z Komisariatu Wodnego Policji w Krakowie, którzy od31 maja do 2 czerwca br. w Augustowie reprezentowali małopolski garnizon Policji w Ogólnopolskich Zawodach Policji Wodnej. Drużyna z Krakowa wywalczyła w Augustowie bardzo wysoką II lokatę. Ponadto, sierż. szt. Artur Horecki w klasyfikacji indywidualnej Zawodów za zajęcie III miejsca został wyróżniony nagrodą pieniężną od Pana Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.