Aktualności

 • Sukces naszej policjantki w Biegu Katorżnika
  2017-08-23
  W Lublińcu po raz 12 odbył się Bieg Katorżnika, wzięło w nim udział ok. półtora tysiąca uczestników, wśród nich policjanci KP Trzebinia i KPP Chrzanów- sierż. sztab. Joanna Suska, asp. Tomasz Karcz, asp. sztab. Jarosław Niechciał, asp. Krystian Bednarski i st.asp. Łukasz Zawadzki. Ta konkurencja to...
  więcej
 • Zatrzymano nietrzeźwego kierowcę w skradzionym samochodzie
  2017-08-23
  Policjanci  zatrzymali mężczyznę, który poruszał się ul. Tysiąclecia w Trzebini będąc nietrzeźwy a samochód, którym  jechał pochodził z kradzieży na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Pińczowie.  Ponadto 42- latek był poszukiwany do odbycia kary, obecnie przebywa w zakładzie karnym,  ...
  więcej
 • "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" w Jurkowie
  2017-08-23
  W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" policjanci wspólnie z innymi służbami promują zasady bezpiecznego wypoczynku nad wodą. Tym razem w słoneczny i upalny dzień (11.08) policjanci i strażacy pojawili się na kąpielisku "Chorwacja" w miejscowości Jurków. 
  Dla korzystających z pięknej...
  więcej
 • Kęty, Inwałd. Zaginiony mieszkaniec Kęt został odnaleziony i w porę trafił pod opiekę lekarzy
  2017-08-23
  22 sierpnia 2017 w Inwałdzie pow. wadowicki, kęccy policjanci wydostali z samochodu i przekazali ratownikom medycznym poszukiwanego jako zaginionego 30–letniego mieszkańca Kęt. Pojazd zaginionego na jednym z parkingów zauważył jadący do służby wadowicki strażak.
  Policjanci z Komisariatu Policji w...
  więcej
 • KPP w Olkuszu. Policjanci na festynach rodzinnych
  2017-08-22
  W ubiegły weekend policjanci z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii wraz z technikiem kryminalistyki z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu uczestniczyli w festynach rodzinnych w Kwaśniowie Górnym i festynie osiedlowym w Olkuszu. Działania policyjne doskonale wpisały się w kampanię „Kręci mnie...
  więcej
 • Szczęśliwy finał poszukiwań niedoszłego samobójcy
  2017-08-22
  Gorliccy policjanci wspólnie z druhami OSP oraz ratownikami GOPR odnaleźli 53-letniego zdesperowanego mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna bezpiecznie trafił do szpitala, gdzie udzielono mu pomocy.
  21 sierpnia br. do dyżurnego KPP w Gorlicach wpłynęła informacja o zaginięciu 53-...
  więcej
 • Dąbrowa Tarnowska. Nietrzeźwy bez uprawnień za kierownicą
  2017-08-22
  20 sierpnia br. około godziny 15.30. oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej otrzymał telefon od mieszkańca powiatu dąbrowskiego, który oświadczył iż uniemożliwił  poruszanie się pojazdem nietrzeźwemu kierującemu w miejscowości Borki.
  Na miejsce niezwłocznie został wysłany...
  więcej
 • Oświęcim. Dzielnicowi i mieszkaniec Oświęcimia ratowali bezdomnego
  2017-08-22
  Z przypadkami wyziębienia najczęściej mamy do czynienia, gdy temperatury powietrza są znacznie niższe, lecz w ubiegłą niedzielę dzielnicowi z oświęcimskiej komendy Policji wspólnie z mieszkańcem Oświęcimia ratowali życie nietrzeźwego, bezdomnego mężczyzny, leżącego w kałuży wody. Wychłodzony 50–...
  więcej
 • Bądź bezpieczny – zapnij pasy
  2017-08-22
  W 2016 roku w Małopolsce odnotowano 1437 ofiar wypadków drogowych wśród pasażerów, można powiedzieć, że co 3. ofiara wypadku to pasażer. Co 5. ofiara wypadku drogowego wśród pasażerów to osoba w wieku między 25 – 39 rokiem życia.
  Film zawiera ważne informacje dotyczące bezpiecznego podróżowania w...
  więcej
 • Brawurowe zakończenie wakacji
  2017-08-22
  18 sierpnia około godz. 20.00 funkcjonariusz pełniący służbę na stanowisku dowodzenia Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej odebrał zgłoszenie dotyczące kradzieży wózka jezdniowego w miejscowości Wielopole.
  Skierowany tam patrol ustalił, iż trzy nieznane osoby dokonały kradzieży wózka...
  więcej

Strony