Dwóch dilerów zatrzymanych przez krakowskich policjantów

Dwóch dilerów zatrzymanych przez krakowskich policjantów

To kolejne uderzenie policjantów z VI Komisariatu Policji w Krakowie w krakowski narkobiznes. W wyniku realizacji zatrzymani zostali działający na terenie Krakowa - dwaj handlarze narkotyków.  Decyzją Sądu zostali objęci dozorem policyjnym.

Do zatrzymania doszło kilka dni temu. Policjanci kryminalni rozpracowując środowisko narkobiznesu ustalili jednego z dilerów tj. 20-letniego mężczyznę. Mężczyzna w wynajmowanym mieszkaniu przechowywał duże ilości środków odurzających przeznaczonych na handel. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci zabezpieczyli kilkaset gram marihuany, amfetaminy oraz mefedronu. W mieszkaniu znajdowały się również profesjonalne akcesoria dilerskie  tj.  dwa młynki do rozdrabniania suszu roślinnego, cztery telefony komórkowe oraz pieniądze pochodzące prawdopodobnie z przestępczej działalności. Podczas zatrzymania w mieszkaniu przebywał 21-letni znajomy poszukiwanego dilera. Przy nim również ujawniono środki odurzające – marihuanę.

Policjanci ustalają przez jaki okres zatrzymani działali na krakowskim „rynku” i do jakich odbiorców trafiały zabezpieczone środki.

Dwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty – decyzją Sądu zostali objęci dozorem policyjnym.