Dzień Kobiet w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Dzień Kobiet w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Krakowie

Z okazji przypadającego 8 marca Dnia Kobiet, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie wraz z Wojewódzkim Zarządem Zakładowym NSZZ  Pracowników Policji oraz Wojewódzkim Zarządem NSZZ Policjantów przy udziale Wojewody Małopolskiego zorganizował uroczyste spotkanie w sali konferencyjnej im. insp. Marka Woźniczki.

Nadinsp. dr Krzysztof Pobuta rozpoczął spotkanie od życzeń składając Paniom w imieniu własnym, swoich zastępców i całej męskiej kadry małopolskiej Policji szczere słowa szacunku i uznania. Kierując życzenia nie tylko do zebranych ale do wszystkich kobiet zatrudnionych i pełniących służbę w małopolskiej Policji podziękował za ich pracę, wkład i zaangażowanie. Życzył zadowolenia i satysfakcji z  realizacji zadań służbowych i dokonań w życiu prywatnym, by były  doceniane za to co robią, by spotykały się z szacunkiem przełożonych. Małopolska Policji dzięki Wam jest nie tylko najlepsza ale  jest również najpiękniejszą Policją w Polsce - powiedział na zakończenie generał.

W dalszej kolejności życzenia pod adresem Pań reprezentujących nasz garnizonu skierował Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik. Następnie głos zabrali nadkom. Grzegorz Gubała oraz Wiesław Rajca również składając Paniom życzenia.

W kolejnym punkcie programu uroczystości Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej  odegrała koncert specjalnie dla zgromadzonych Pań. Zaskoczona widownia mogła również zobaczyć występ jednego z kolegów wcielającego się w rolę piosenkarza - celebryty.

Po artystycznej części spotkania  Panie mogły skorzystać z porad  firm kosmetycznych. Dla zgromadzonych przewidziano drobne upominki i poczęstunek.