IX piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie” z tarnowskimi policjantami

IX piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie” z tarnowskimi policjantami

Po roku wytężonej pracy przyszedł czas na upragnione przez wszystkie dzieci wakacje. O ich udane rozpoczęcie zadbali w Tarnowie policjanci z komendy miejskiej, którzy przygotowali, pod patronatem Prezydenta Tarnowa piknik profilaktyczny „Wakacje – bawmy się bezpiecznie”. Stał się on doskonałą okazją do zabawy ale i przypomnienia dzieciom i ich rodzicom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku nad wodą, w górach, w miejscu zamieszkania czy podczas serfowania po Internecie.

W sobotnie popołudnie tarnowskie Błonia rozbrzmiewały uśmiechem małych i dużych, na których czekało całe mnóstwo atrakcji. Były konkursy z mega fajnymi nagrodami, pokazy sprzętu Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, WOPR-u, Polskiego Związku Łowieckiego, zabawy dla najmłodszych i ich opiekunów, koralowe warsztaty, pokazy klubów fitness. Przez cały czas dzieciom towarzyszyła wielka Mrówka rozdająca słodkie, małe co nie co oraz maskotka Małopolskiej Policji inspektor Wawelek.

Na koniec tego udanego dnia na wszystkich spadła z nieba ogromna chmura piany.

Bardzo dziękujemy instytucjom, firmom i wszystkim osobom, które pomogły nam zorganizować IX piknik „Wakacje – bawmy się bezpiecznie”, wsparły tę ważną, profilaktyczną inicjatywę oraz wszystkim dzieciom i ich rodzinom, którzy byli i bawili się z nami !!!