Nowotarscy policjanci wspólnie z IPA Region Nowy Targ odwiedzili dzieci w nowotarskim szpitalu

Nowotarscy policjanci wspólnie z IPA Region Nowy Targ odwiedzili dzieci w nowotarskim szpitalu

6 grudnia br. podobnie jak w minionych latach Przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji Region Nowy Targ oraz funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w  Nowym Targu zorganizowali 'MIKOŁAJKI' dla dzieci przebywających na Oddziale Pediatrii Podhalańskiego Specjalistycznego Szpitala w Nowym Targu.

Wizyta rozpoczęła się od przedstawienia przez Krystynę Kachel ze Stowarzyszenia Przyjaciół Rabcia z Teatru Lalek Rabcio w Rabce-Zdroju bajki o Złotej Rybce.

Po przedstawieniu wyczekiwany cały rok Mikołaj  spotkał się nie tylko z dziećmi, które mogły opuścić szpitalne łóżka ale odwiedził również dzieci będące w salach.

W rolę pomocnika św. Mikołaja wcielił się Zastępca  Naczelnika Wydziału Prewencji nadkom. Robert Stasik, który pomagał w rozdawaniu prezentów i balonów.

Wizyta najbardziej wyczekiwanego gościa w roku i bajka wywołały radość oraz uśmiech na twarzach dzieci. Podczas pobytu w szpitalu są to niezapomniane i szczęśliwe chwile, które pomagają chociaż na chwilę zapomnieć o chorobie.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom, które ufundowały upominki dla najmłodszych w tym szczególnym dniu.