Nowy radiowóz nieoznakowany dla jordanowskich policjantów

Nowy radiowóz nieoznakowany dla jordanowskich policjantów

We wtorek na parkingu Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej miało miejsce uroczyste przekazanie nieoznakowanego radiowozu dla policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie. Zakup samochodu w połowie sfinansowały samorządy z miasta i gminy Jordanów, gminy Bystra-Sidzina oraz Bank Spółdzielczy w Jordanowie, a w połowie Komenda Główna Policji.

W uroczystym przekazaniu radiowozu uczestniczył komendant powiatowy policji w Suchej Beskidzkiej mł.insp. Dariusz Drobny, zaproszeni goście w osobach starosty suskiego Józefa Bałosa, przewodniczącego rady powiatu suskiego Ryszarda Hadki oraz włodarzy miast i gmin w powiecie suskim, a także przedstawiciele Banków Spółdzielczych w Jordanowie i Suchej Beskidzkiej, jak również komendanci komisariatów i naczelnicy wydziałów suskiej komendy.

Komendant Komisariatu Policji w Jordanowie podinsp. Janusz Dyduch oficjalnie przyjął kluczyki do nowego nieoznakowanego radiowozu marki Opel Astra od wójta Gminy Jordanów Stanisława Pudo.

Radiowóz wykorzystywany będzie przez policjantów z Komisariatu Policji w Jordanowie i będzie służyć dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz pozwoli funkcjonariuszom wykonywać zadania na rzecz obywateli.

Mł. insp. Dariusz Drobny w trakcie okolicznościowego spotkania podkreślił bardzo dobrą współpracę samorządów z Policją oraz podziękował za przekazany samochód, a także złożył życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku 2017.