Szlachetna Paczka od małopolskich policjantów i pracowników cywilnych

Szlachetna Paczka od małopolskich policjantów i pracowników cywilnych

Już po raz siódmy  małopolska Policja wzięła udział w projekcie „Szlachetna Paczka”. W tym roku policjanci oraz pracownicy Policji przygotowali  podarunki serca dla rodziny z Małopolski.

W przekazanych paczkach oprócz żywności, artykułów chemicznych i kosmetycznych, znalazł się też sprzęt AGD w postaci pralki oraz kuchenki gazowej a także poduszki, kołdra oraz koce. Udało się także przekazać na potrzeby rodziny 3 tony węgla, który jak podkreślali potrzebujący, pozwoli im przetrwać nadchodzący okres zimowy.

Do Szlachetnej Paczki aktywnie włączyło się wiele jednostek garnizonu małopolskiego oraz wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na czele  z nadinspektorem dr Krzysztofem Pobutą Komendantem Wojewódzkim Policji w Krakowie oraz jego Zastępcami.

Projekt "Szlachetna Paczka" od lat spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i zaangażowaniem wśród małopolskiej policjantów.

Zobacz jak wyglądały przygotowania w poszczególnych jednostkach:

http://bochnia.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/szlachetna-paczka-od-policj...

http://myslenice.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/policjanci-i-pracownicy-myslenickiej-komendy-dolaczyli-do-szlachetnej-paczki