Tarnów. Wystawiła koleżeńską znajomość na poważną próbę – ukradła pieniądze i ukryła je w bieliźnie. Została zatrzymana przez policjantów

Tarnów. Wystawiła koleżeńską znajomość na poważną próbę – ukradła pieniądze i ukryła je w bieliźnie. Została zatrzymana przez policjantów

Policjanci z komisariatu Tarnów-Zachód zatrzymali 26-letnią mieszkankę Dąbrówki Szczepanowskiej, która podczas wizyty w domu znajomej okradła kobietę, po czym wpadła na nietypowy pomysł miejsca ukrycia gotówki. Skradzione 1000 złotych i 20 Euro schowała w spodniach, w … bieliźnie. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Jeszcze dziś policjanci przedstawią jej zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Na poważną próbę wystawiona została koleżeńska znajomość dwóch kobiet. Wczoraj wieczorem  26-latka odwiedziła w Tarnowie kilka lat młodszą koleżankę.
Podczas wizyty, w pewnym momencie właścicielka mieszkania stwierdziła brak portfela w miejscu, gdzie go wcześniej położyła.  Rozglądając się po mieszkaniu zauważyła po chwili że leży on pod łóżkiem, ale  kiedy sprawdziła jego zawartość okazało się, że brakuje w nim 1000 złotych i 20 Euro. Jej podejrzenia od razu padły na znajomą. Nie mogąc jednak odzyskać gotówki, kobieta powiadomiła o kradzieży policjantów. I to właśnie oni po pojawieniu się na miejscu, nakłonili sprawczynię do zwrotu cudzej własności. Jak się okazało, 26-latka opróżniła portfel, po czym ukryła banknoty w spodniach, w …bieliźnie.
Odzyskane pieniądze zostały zwrócone właścicielce, a 26-latka trafiła do policyjnego aresztu, gdzie spędziła minioną noc.
Jeszcze dziś usłyszy zarzut, za który grozi kara pozbawiania wolności od 3 miesięcy do 5 lat.