IV Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów

IV Turniej piłki nożnej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów

W niedzielę 9 lutego w hali sportowej Arena Jaskółka w Tarnowie Mościcach odbył się Turniej piłki nożnej halowej o Puchar Przewodniczącego ZT NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Była to już IV edycję turnieju, który został objęty honorowym patronatem przez Komendanta Miejskiego Policji w Tarnowie insp. Mariusza Dymurę. Wzięło w nim udział 10 reprezentacji komend policji z województwa małopolskiego. Swoje drużyny wystawiły: KMP Tarnów, KMP Kraków, KMP Nowy Sącz, KPP Oświęcim, KPP Bochnia, KPP Brzesko, OPP Kraków, KPP Sucha Beskidzka Wydział Konwojowy KWP w Krakowie oraz KPP Kraków.

Wszystkie mecze dostarczyły olbrzymich emocji, a zawodnicy rywalizowali z poszanowaniem zasad fair play, w związku z tym wszyscy uczestnicy zakończyli sportowe zmagania z uśmiechem i bez kontuzji. Zaciętą rywalizację wygrała drużyna KMP Nowy Sącz, na drugim miejscu uplasowali się policjanci z tarnowskiego garnizonu, a na trzecie miejsce wywalczyła reprezentacja KPP Kraków.

Ile zebraliśmy funduszy na pomoc dla Julci Więcek podany w późniejszym terminie po przeliczeniu całej sumy zebranej do puszek Polskiego Czerwonego Krzyża w Tarnowie w ramach akcji „Polski Czerwony Krzyż dla potrzebujących” oraz z licytacji jak miała miejsce w dniu turnieju.

Już dzisiaj wszystkim serdecznie dziękujemy!!!