Powołanie komendantów w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Powołanie komendantów w Komendzie Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Rozkazem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie nadinspektora dr Krzysztofa Pobuty mł. insp. Robert Dudek został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, natomiast kom. Jarosław Kmieć na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Uroczysta zbiórka odbyła się 24 kwietnia br. w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. W imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji rozkazy powołanym wręczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji mł. insp. Piotr Morajko.

Celebrę rozpoczęło złożenie meldunku przez dowódcę uroczystości Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. Lektor powitał zaproszonych gości, wśród których byli obecni m.in. radny Sejmiku Województwa Małopolskiego pan Stanisław Bukowiec, przedstawiciele samorządu lokalnego ze Starostą Dąbrowskim panem Lesławem Wieczorkiem na czele, Prokurator Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej Waldemar Malec, komendanci miejscy i powiatowi policji, przedstawiciele służb mundurowych i duchowieństwa kadra kierownicza Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej oraz policjanci i pracownicy policji.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie pogratulował powołanym komendantom awansu, podkreślając jednocześnie jak ważne, odpowiedzialne zadania i obowiązki związane są z pełnieniem tej zaszczytnej funkcji.

Obejmujący stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej mł. insp. Robert Dudek złożył podziękowania Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie za okazane zaufanie i zapewnił przełożonych, samorządowców i podwładnych o swojej gotowości do współpracy i działania na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru i złożenie końcowego meldunku.