Krakowska Policja prosi o zgłaszanie się kobiet pokrzywdzonych przez bioenergoterapeutę

Krakowska Policja prosi o zgłaszanie się kobiet pokrzywdzonych przez bioenergoterapeutę

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji  w Krakowie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Kraków Krowodrza prowadzi postępowanie w sprawie doprowadzenia podstępem osób do obcowania płciowego i poddania się innej czynności seksualnej. Sprawa dotyczy bioenergoterapety, który przyjmował pacjentów w swoim gabinecie w Krakowie. O sprawie pisaliśmy tutaj: http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/bioenergoterapeuta-uzdrawialseksem

W tym postępowaniu  ustalono dwie poszkodowane kobiety.  Śledczy podejrzewają  jednak,  że osób z całej Polski, które w ostatnich latach mogły zostać pokrzywdzone przez tego bioenergoterapeutę - było dużo więcej.

Policjanci zwracają się prośbą do wszystkich kobiet, które korzystały  w Krakowie z tego typu „usług” bioenergoterapeuty  o zgłaszanie się osobiste do Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP w Krakowie (przy ul. Siemiradzkiego 24) lub telefoniczne 12-61-52-620 (policjantka prowadząca postępowanie) lub 12-61-52-650 ( sekretariat).