Serdecznie zapraszamy na Hokejowy Turniej Charytatywny dla małej Asi o Puchar przewodniczącego Regionu IPA Nowy Targ

Serdecznie zapraszamy na Hokejowy Turniej Charytatywny dla małej Asi o Puchar przewodniczącego Regionu IPA Nowy Targ

Turniej zostanie rozegrany w dniach 13 i 14 września 2019 roku na Miejskiej Hali Lodowej w Nowym Targu.  Akcja ma szczytny cel – pomoc małej Asi !   Środki zebrane podczas turnieju zostaną przeznaczone na kosztowną operację dziewczynki, która cierpi na wrodzoną wadę nóżki - hemimelię strzałkową*.
Akcja organizowana jest również w związku z tegorocznymi obchodami 100. rocznicy powstania Policji Państwowej. W dwudniowych zmaganiach  wezmą udział policjanci z Polski i Słowacji, a także emerytowani funkcjonariusze Policji. 
Organizatorem jest Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji Region Nowy Targ. Patronat nad akcją objął: Komendant Powiatowy Policji w Nowym Targu, Burmistrz Miasta Nowy Targ, Starosta Powiatu Nowotarskiego, Dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Nowym Targu, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Prezydent Sekcji Polskiej IPA, Prezydent Sekcji Słowackiej IPA.  Patronat medialny: Podhale 24, Tygodnik Podhalański, Góral Info,  Podhale Region, TVP Regionalna – Kraków.

Ty też możesz pomóc !

Wstęp jest bezpłatny !

Serdecznie zapraszamy do pomocy i wspólnej zabawy !

 

* Asia u rodziła się z wadą wrodzoną nóżki – hemimelią strzałkową. Charakteryzuje się ona brakiem kości strzałkowej, jednocześnie występuje nierówność kończyn oraz deformacja stopy. Jej nóżka jest zdeformowana, kość udowa oraz piszczelowa jest krótsza oraz brakuje jej jednego paluszka w stópce, która jest koślawa. Jedyną szansą na to by mogła chodzić jest przejście kilku kosztownych operacji. Najważniejsze, że lekarze dają 100% pewności, że Joasia  będzie w pełni sprawna i w pełni będzie mogła cieszyć się życiem.

Jeśli chcesz pomóc Asi wpłać na konto Fundacji

53 1240 1574 1111 0010 3480 6570 z dopiskiem „dla Asi Podczerwińskiej”.

Fundacja im. Adama Worwy,  Al.1000-lecia 44; 34-400 Nowy Targ

IBAN:  PL 53 1240 1574 1111 0010 3480 6570    /konto zlotówkowe

BIC/SWIFT – PKOPPLPW