Zapraszamy na bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce

Zapraszamy na bieg o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce

Impreza organizowana jest przez Komendę Powiatową Policji w Wieliczce, w dniu 17 listopada 2019 roku, pod honorowym patronatem  Komendanta. Jej celem jest, integracja społeczności lokalnej, promowanie aktywnego rodzinnego sposobu wypoczynku, popularyzowanie aktywności wśród młodzieży oraz osób starszych a także zbieranie funduszy na leczenie Agnieszki Ziółkowskiej, wieloletniego pracownika MGOPS w Wieliczce.  Podczas imprezy, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wieliczce będzie prowadził działania promocyjne oraz informacyjno-edukacyjne pod hasłem ,, Pomarańczowej wstążki” w ramach akcji przeciwko przemocy oraz krzywdzeniu dzieci i młodzieży.

Dla uczestników przewidziane są liczne atrakcje. Dla rywalizujących w biegu o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce przewidziano medale, dla pierwszej trójki puchary a na  zwycięzcę biegu w kategorii służb mundurowych czeka szabla.

Podczas pokazu radiowozów każde chętne dziecko (czy nawet dorosły) będzie mogło usiąść za kółkiem radiowozu by choć na chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant.

Zapisy do uczestnictwa w biegu w dniu imprezy w godzinach 11:00-11:50 na miejscu startu w Xtreme park Wieliczka - Grabówki.