AKTUALNOŚCI

Oświęcimscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego alimenciarza

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali poszukiwanego 37 – letniego mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, aby uniknąć kary więzienia za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

Do zatrzymania doszło we wtorek (08.06.br.) wieczorem. Tuż po godzinie 18, dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego ustalili, że w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Oświęcim ukrywa się poszukiwany mieszkaniec powiatu żywieckiego. 37-latek został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy Policji.

Mężczyzna był od miesiąca poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Żywcu do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo niealimentacji  Wczoraj, został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi pół roku.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości, o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony