AKTUALNOŚCI

Brzeszcze. Poszukiwany wpadł podczas interwencji związanej z zakłóceniem ciszy nocnej.

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 26 – letniego mieszkańca powiatu pszczyńskiego. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia, a wpadł podczas policyjnej interwencji.

Do zatrzymania poszukiwanego doszło w nocy z środy na czwartek (14/15 lipca br.) w Brzeszczach. Tuż po północy,  dyżurny Komisariatu Policji otrzymał  zgłoszenie dotyczące zakłócenia ciszy nocnej w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz.  Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie czynności policjanci poinformowali właścicielkę mieszkania o popełnionym wykroczeniu, a następnie mundurowi wylegitymowali uczestników nocnego spotkania alkoholowego. Wtedy okazało się, że jednym z uczestników imprezy był 26 – latek, od kilku tygodni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Bielsku - Białej do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa uszkodzenia mienia. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany i trafił do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji.W czwartek po południu zatrzymany został doprowadzony do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe trzy lata.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. 
Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony