AKTUALNOŚCI

„Serce dla Ingi” – akcja charytatywna, do której dołączyły dwa krakowskie komisariaty

W ubiegłym miesiącu kolejne jednostki Policji dołączyły do wyzwania pod nazwą „Serce dla Ingi”, które miało pomóc w zebraniu środków finansowych na kosztowną i zarazem ratującą życie operację serca dla małej mieszkanki Krakowa.

W pierwszej połowie lutego br. Komenda Miejska Policji w Krakowie wzięła udział w wyzwaniu, które miało pomóc w zebraniu środków na operację serca dla Ingi – 5-letniej mieszkanki Krakowa o czym pisaliśmy tutaj: https://krakow.policja.gov.pl/kr1/aktualnosci/7633,Serce-dla-Ingi-krakowscy-policjanci-wzieli-udzial-w-wyzwaniu-aby-pomoc-chorej-dz.html?search=16667526291
Akcja polegała na zrobieniu i zaprezentowaniu wizerunku serca dowolną techniką i wpłacie 10 zł za wykonanie zadania, lub 20 zł gdy nie zostanie ono zrealizowane w ciągu 48 godzin.
W akcji wzięły też udział dwa krakowskie komisariaty, których policjanci wpłacili pieniądze ten szczytny cel. Wyzwanie zostało podjęte przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji I, a wizerunek serca pomogły mundurowym wykonać dzieci z grupy Muzykanci i Nutki z Niepublicznego przedszkola „Wesoły Zakątek w Krakowie. Swoje zadanie wzorowo wykonali też policjanci z Komisariat Policji VI w Krakowie, którzy utworzyli wielkie serce z czerwonych balonów.
Cieszymy się, że chociaż w pewnym stopniu mogliśmy przyczynić się, by Inga mogła wrócić do zdrowia, czego z całego serca jej życzymy.

 

Powrót na górę strony