Aktualności

Poszukiwany przesadził z alkoholem, po czym zasnął na klatce schodowej

Data publikacji 18.11.2022

Policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach, w powiecie oświęcimskim, zatrzymali poszukiwanego 42 – latka. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych interweniujących w związku ze zgłoszeniem, dotyczącym nietrzeźwego mężczyzny śpiącego na klatce schodowej.

Wczoraj (17.11.br.)  tuż po godzinie 19, policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańców jednego z bloków w Brzeszczach, dotyczące nietrzeźwego mężczyzny śpiącego na klatce schodowej. Mundurowi natychmiast udali się na miejsce. Okazało się, że nietrzeźwym jest 42 - letni mieszkaniec Brzeszcz, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze sześciu miesięcy za przestępstwa kryminalne. 

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.
 

Powrót na górę strony