Aktualności

Wieliccy policjanci uratowali 36-letniego mężczyznę.

Data publikacji 27.09.2023

Wczoraj, wieliccy kryminalni poszukiwali 36-latka w kryzysie emocjonalnym. Policjanci wraz ze zgłaszającą interwencję szybko dotarli do mieszkańca Wieliczki, udzielili mu pierwszej pomocy i przekazali pod opiekę lekarzy.

26 września br., wieliccy policjanci otrzymali informację od mieszkanki miasta, że jej mąż wyszedł niepostrzeżenie z domu i może targnąć się na swoje życie. Policjanci wraz ze zgłaszającą, natychmiast ruszyli na poszukiwania zaginionego  i już po chwili dotarli do 36 -latka, który leżał na trawie w rejonie Areny Lekkoatletycznej w Wieliczce. Mężczyzna był przytomny ale uskarżał się na ból i zawroty głowy. Powiedział policjantom, że próbował się otruć. Funkcjonariusze udzielili 36 -latkowi pierwszej pomocy i monitorowali jego funkcje życiowe do czasu przyjazdu wezwanych ratowników medycznych. Mężczyzna trafił do szpitala pod opiekę lekarzy. Jego życiu już nie zagraża niebezpieczeństwo.

Pamiętajmy, że w sytuacji, kiedy potrzebujemy pomocy możemy zwrócić się do instytucji, które jej udzielą. Z naszymi problemami nie jesteśmy sami. Wokół nas są ludzie, którzy chcą i potrafią pomóc w różnych sytuacjach.

Powrót na górę strony