Aktualności

Nożem uszkodził opony w trzech samochodach i rowerze

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu zatrzymali agresywnego 35-latka, który nożem uszkodził opony w trzech samochodach oraz w rowerze, na którym jechała nastolatka.

31.05., tuż po godzinie 12 policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące agresywnego rowerzysty, który przy użyciu noża uszkodził dwa koła w samochodzie marki ford zaparkowanym przy ulicy Chemików w Oświęcimiu, a następnie odjechał. W związku z powyższym, oficer dyżurny na miejsce skierował kilka patroli w celu zatrzymania mężczyzny. W międzyczasie policjanci otrzymali trzy kolejne zgłoszenia z tego samego rejonu miasta. Dwa dotyczyły uszkodzenia opon w samochodach, a jedno dotyczyło uszkodzenia opony w rowerze, na którym poruszała się nastolatka. 

Kilka minut później, na ulicy Zwycięstwa w Oświęcimiu rowerzystę pasującego do rysopisu zatrzymał patrol ruchu drogowego. Agresorem okazał się 35 – letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. Badanie stanu trzeźwości nie wykazało, aby znajdował się pod wpływem alkoholu. 

Aktualnie policjanci ustalają dokładne okoliczności w jakich mężczyzna dopuścił się uszkodzeń pojazdów. Za uszkodzenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolnośc


 

Powrót na górę strony