Komunikaty

GMINA SKAWINA. POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE ZDARZENIA DROGOWEGO.

Data publikacji 02.09.2021

Komenda Powiatowa Policji w Krakowie poszukuje świadków zdarzenia drogowego, które miało miejsce 18 lipca 2021 roku około godz. 19:50 w Radziszowie gm. Skawina.

Nieustalona osoba kierująca samochodem koloru granatowego, prawdopodobnie marki VW Sharan, na łuku drogi przekroczyła oś jezdni i zjechała na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego prawidłowo jadący z naprzeciwka dwaj rowerzyści, w celu uniknięcia zderzenia z tym pojazdem, zmuszeni byli zjechać poza krawędź jezdni, co doprowadziło do wywrócenia rowerów. Sprawca tego zdarzenia nie zatrzymał pojazdu i oddalił się z miejsca. W wyniku zdarzenia jeden z rowerzystów doznał obrażeń ciała. Dochodzenie w przedmiotowej sprawie prowadzi Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Krakowie.

Publikujemy zdjęcia (z monitoringu), na których widać przejeżdżający samochód, który brał udział  w zdarzeniu. Wszelkie informacje mogące mieć znaczenie w sprawie, w szczególności identyfikujące kierowę, prosimy kierować do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Krakowie pod nr tel. 47 83 57 640 lub 47 83 57 600, ew. na nr 112.

Za okazaną pomoc dziękujemy

Powrót na górę strony