Komunikaty

Zaginął 37 letni Paweł Bieniek z Koczanowa

Data publikacji 14.09.2021

Trwają poszukiwania mężczyzny w powiecie proszowickim, który mógł wpaść do rzeki Szreniawy.

12 września Komenda Powiatowa Policji w Proszowicach otrzymała zgłoszenie  rodziny  o zaginięciu 37-letniego mężczyzny  z Koczanowa z  gm. Proszowice gminy Proszowice. Mężczyzna w dniu 11 września 2021 roku w godzinach późnowieczornych wyszedł z miejsca zamieszkania na wiejską zabawę do miejscowości Majkowice, z której nie powrócił.

Tej nocy, której zaginął, na numer alarmowy zgłoszono ok godz. 2:20,  że w miejscowości Majkowice  nieznany mężczyzna spadł z mostu do rzeki Szreniawy. Wówczas na miejsce wezwano specjalistyczne jednostki ratownicze. Nurkowie  JRG 4 PSP Kraków przeszukiwali dno rzeki w rejonie zaginięcia. Dziś Strażacy Państwowej Straży Pożarnej z Proszowic przy pomocy specjalistycznego sprzętu dokonali penetracji koryta rzeki w rejonie zaginięcia. Prowadzone przez służby działania jak dotąd nie doprowadziły do odnalezienia zaginionego. Być może był to Paweł Bieniek, ale nie ma takiej pewności. 

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób posiadających  informacje mogące być pomocne w przedmiotowej sprawie, np. osób które mogły widzieć zaginionego w pobliżu wskazanego miejsca, o zgłaszanie informacji do dyżurnego KPP Proszowice pod nr tel. 478342200 lub najbliższej jednostki Policji.

Powrót na górę strony