Komunikaty

Kraków, 32-letnia Magda Bała poszukiwana listami gończymi 

Data publikacji 20.03.2023

Magda Bała poszukiwana jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Śródmieścia w Krakowie do odbycia 50 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za oszustwo (art. 286 § 1 kodeksu karnego) i inne przestępstwa, listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza w Krakowie do odbycia 30 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za takie samo przestępstwo oraz listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa – Krowodrzy w Krakowie do odbycia 30 dni zastępczej kary pozbawienia wolności za oszustwo komputerowe (art. 287 § 1 kodeksu karnego) i kradzież (art. 278 § 1 kodeksu karnego).

32-latka ostatni raz zamieszkiwała w Krakowie przy ul. Królewskiej 59. Poszukiwana ma 165 cm wzrostu i niebieskie oczy.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanej kobiety prosimy kierować do Komisariatu Policji IV w Krakowie pod numer telefonu 47 83-52-913 lub 112.

Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.
 

Powrót na górę strony