Komunikaty

Kraków, 40-letni Tomasz Jastrzębowski poszukiwany listami gończymi

Data publikacji 20.03.2023

Tomasz Jastrzębowski poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wadowicach do odbycia 2 lat pozbawienia wolności za prowadzenie pojazdu mechanicznego pod wpływem alkoholu lub pod wpływem środka odurzającego (art. 178a § 1 kk)oraz za naruszenie zakazu sądowego (art. 244 kk) oraz listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Nowej Huty w Krakowie do odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za niestosowanie się do orzeczonych przez sąd środków karnych (art. 244 kodeksu karnego) i odbycia kary 4 miesięcy pozbawienia wolności za takie samo przestępstwo.

Rysopis poszukiwanego: wzrost: 175cm, oczy: piwne.

40-latek ostatni raz zamieszkiwał przy ul. os. Tysiąclecia 6 w Krakowie.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca przebywania poszukiwanego mężczyzny prosimy kierować do Komisariatu Policji VIII w Krakowie pod numer tel. 47-83-52-910 lub pod numer alarmowy 112.
Jednocześnie ostrzegamy, że za ukrywanie osoby poszukiwanej lub dopomaganie jej w ucieczce, grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. Równocześnie informujemy o zapewnieniu utrzymania tajemnicy co do osoby informującej.
 

Powrót na górę strony