Wydarzenia

VII Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa

Data publikacji 04.10.2021

W sobotę, 2 października  na boisku sportowym TS Tramwaj, przy ul. Praskiej 61a odbył się VII Turniej Piłkarski o Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. W wydarzeniu udział wzięli policjanci Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, którzy zajęli pierwsze miejsce.

W zmaganiach na boisku brało udział dwanaście drużyn złożonych m.in. z pracowników miejskich spółek - motorniczych i kierowców z Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego SA w Krakowie, pracowników Wodociągów Miasta Krakowa SA, Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej SA, Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o., a także zespoły Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie, ZUE SA., Straży Miejskiej Miasta Krakowa, Komendy Miejskiej Straży Pożarnej oraz Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Drużyny podzielono na trzy grupy po cztery zespoły. Turniej rozpoczął się o godzinie 8.00 na dwóch boiskach.  W półfinałach drużyna KMP Kraków pokonała  Straż Miejską, która ostatecznie zajęła 4 miejsce, a w finałach wygrała z zawodnikami Komendy Miejskiej Straży Pożarnej. Mecz finałowy zakończył się skromnym wynikiem 1:0. Trzecie miejsce zajęli zawodnicy wodociągów krakowskich.

Puchar, który otrzymali policjanci ufundowany został przez Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego, który objął turniej honorowym patronatem.