Policja Małopolska

Komunikaty

Kampania przeciwko dzieciecej pornografii
Kampania przeciwko dopalaczom 2
Kampania przeciwko niebzp jezdzie
Kampania przeciwko uzaleznieniu od internetu
Kampania przeciwko handlowi ludzmi
Kampania przeciwko kradziezy danych osobowych

Z życia garnizonu

 1. Zapisy na II Rejs Służb Mundurowych stakiem "Pogoria" po Morzu Śródziemnym

  Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy KWP w Krakowie współorganizuje po raz drugi, tygodniowy Rejs Służb Mundurowych po Morzu Śródziemnym, polskim żaglowcem szkoleniowym „Pogoria”, w terminie 30 października 2020 r. – 8 listopada 2020 r.

 2. KOMENDANT GŁÓWNY POLICJI DO POLICJANTÓW

  Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk w związku z coraz częściej pojawiającymi się atakami hejtu i bezpośrednich gróźb wobec policjantów i pracowników Policji oraz ich rodzin, w specjalnym liście zapewnił, że zawsze będzie bronił godności i dobrego imienia Policji oraz jej funkcjonariuszy i pracowników, a osoby, które dopuszczają się takich czynów, poniosą odpowiedzialność. Komendant Główny Policji jednocześnie podziękował wszystkim policjantom i pracownikom Policji za służbę w tym trudnym dla wszystkich czasie, za zaangażowanie, poświęcenie oraz wzorowe wykonywanie swoich obowiązków.

 3. Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie insp. Roman Kuster uczestniczył w spotkaniu roboczym w sprawie budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce

  20 maja b.r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wieliczce, odbyło się spotkanie dotyczące budowy nowej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce.

 4. Inspektor Roman Kuster powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie

  Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji decyzją nr 414/kadr/20 powołał z dniem 15 maja 2020r. inspektora Romana Kustera na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

 5. Na wieczną służbę odszedł nasz Kolega podinsp. Wiesław Leśniak

  Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 2 maja 2020 roku zmarł nasz Kolega i Przyjaciel Wiesław Leśniak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Odchodząc pozostawił pogrążonych w smutku najbliższych, przyjaciół i kolegów. W styczniu skończył 51 lat.

 6. Policjant z Wydziału Łączności i Informatyki KWP w Krakowie interweniował po służbie

  O tym, że policjantem się jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, po raz kolejny już dowiódł mł. asp. Hubert Żych z Wydziału Łączności i Informatyki Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie