Śmiertelny wypadek na autostradzie A4. - AKTUALNOŚCI - Policja Małopolska

AKTUALNOŚCI

Śmiertelny wypadek na autostradzie A4.

Data publikacji 30.04.2021

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło nad ranem w środę tj. 28 kwietnia br. na autostradzie A4 w okolicy miejscowości Grojec. Wstępnie ustalono, że 46 – letni kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. W zdarzeniu drogowym kierowca audi poniósł śmierć na miejscu.

28 kwietnia br. około godz. 4:30, policja odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym na autostradzie A4 w miejscowości Grojec. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostały wysłane służby ratownicze. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 46 – letni kierujący audi jadąc lewym pasem autostrady w kierunku Katowic z niewyjaśnionych przyczyn gwałtownie zjechał na lewy pas uderzając w bariery energochłonne, ogrodzenie autostrady, a następnie dach budynku obsługi autostrady. Niestety w wyniku zdarzenia kierowca audi poniósł śmierć na miejscu.
Śledztwo w tej sprawie będzie teraz prowadziła Prokuratura Rejonowa w Chrzanowie. W ramach prowadzonego postępowania śledczy wspólnie z policjantami będą wyjaśniać wszystkie okoliczności oraz przyczyny tego wypadku.

Powrót na górę strony