AKTUALNOŚCI

W kilka sekund „zarobił” 15 punktów karnych

Skrajnie nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy z Powiśla Dąbrowskiego zarejestrowała kamera rejestratora nieznakowanego radiowozu grupy „Speed” z Tarnowa.

Na początku czerwca, policjanci grupy „Speed” Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie podczas patrolowania dróg w powiecie  zauważyli sportowego Hyundaia na dąbrowskich numerach rejestracyjnych. Mężczyzna początkowo jechał drogą wojewódzką spokojnie, zgodnie z przepisami ruchu drogowego by nagle, w rejonie szkoły w Niwce rozpocząć skrajnie nieodpowiedzialne manewry. Przy dużym natężeniu ruchu wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej, na zakrętach i w rejonie szkoły, przekraczając przy tym dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ponad 70 km/h. Jego agresywna jazda została powstrzymana przez tarnowskich policjantów ruchu drogowego z grupy SPEED. 26-latek stracił swoje prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące, został ukarany mandatem karnym w wysokości 1000 złotych, a jego konto kierowcy powiększyło się o 15 punktów karnych.

Opis filmu: Czerwony pojazd osobowy wyprzedza samochody na podwójnej ciągłej. W prawym dolnym roku widać prędkość ścigającego auto radiowozu . Auto rozpędza się nawet do 140 kilometrów na godzinę

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 10.4 MB)

Powrót na górę strony