AKTUALNOŚCI

Poszukiwany sprawca wypadku drogowego w miejscowości Staniątki

Data publikacji 09.07.2021

Wieliccy policjanci poszukują sprawcy wypadku drogowego, do którego doszło 7 lipca br. około godziny 21:20, w miejscowości Staniątki. 16-letni kierujący motorowerem doznał ciężkich obrażeń kończyn dolnych. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanemu pomocy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, w miejscowości Staniątki, około godz. 21:20 kierujący n/n pojazdem koloru czarnego, na oznakowanym skrzyżowaniu nie zatrzymał się przed znakiem STOP, wymusił pierwszeństwo doprowadzając do zdarzenia drogowego. Gdy na miejscu zjawiły się służby ratunkowe, sprawcy już nie było. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które znajdują się na nagraniu, udzielały pomocy poszkodowanemu, były świadkami zdarzenia bądź posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawcy wypadku. Kierowca czarnego pojazdu może usłyszeć zarzuty spowodowania wypadku, ucieczki z miejsca zdarzenia oraz nieudzielenia pomocy ofierze.

Na kontakt czekamy pod numerami telefonów  47 83 41 111 lub 47 83 41 211

Pamiętajmy, że ucieczka z miejsca zdarzenia jest najgorszą decyzją, jaką możemy podjąć. Udzielenie pomocy ofierze wypadku jest obowiązkiem każdego z nas i być może takie odpowiedzialne zachowanie decyduje o tym co najważniejsze, czyli o ludzkim życiu.

O

Film POTRACENIE_FILM_1_1.mp4

Opis filmu: Film z kamery. Opis w załączniku

Pobierz plik POTRACENIE_FILM_1_1.mp4 (format mp4 - rozmiar 10.58 MB)

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony