AKTUALNOŚCI

Nietrzeźwy kierowca okazał się poszukiwanym alimenciarzem

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 41 – letniego mieszkańca Tychów, który w stanie nietrzeźwości kierował samochodem. Mężczyzna od razu trafił za kratki, ponieważ okazało się, że był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za niealimentację.

We wtorek (14.09.2021) wieczorem na ulicy Wyzwolenia w Przecieszynie dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego zauważyli, że kierowca forda fiesty nie trzyma równego toru jazdy. W związku z tym natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. 
Kiedy tylko mężczyzna uchylił okno w drzwiach pojazdu policjanci od razu wyczuli wydobywającą się z wnętrza woń alkoholu. Badanie stanu trzeźwości 41 – letniego mieszkańca Tychów wykazało 0,56 promila alkoholu. Okazało się również, że mężczyzna jest poszukiwany od kilku tygodni przez Sąd Rejonowy w Tychach do odbycia kary pozbawienia wolności za niealimentację. Wczoraj przed południem zatrzymany został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony