AKTUALNOŚCI

Dzielnicowi z Chrzanowa  podczas obchodu zareagowali na kłótnię pary - w mieszkaniu znaleźli środki psychoaktywne

Policjanci Rewiru Dzielnicowych słysząc podniesione głosy pary znajdującej się na balkonie pobliskiego bloku oraz dźwięk tłuczonego szkła, udali się do mieszkania, gdzie oprócz sprawcy przemocy domowej znaleźli należące do niego środki psychoaktywne oraz inne środki farmakologiczne.

Kilka dni temu, dzielnicowi podczas obchodu jednego z osiedli w Chrzanowie zauważyli na balkonie bloku kłócąca się ze sobą parę. Zaniepokoił ich również dźwięk tłuczonego szkła. Nie zwlekając, szybko ustalili mieszkanie, do którego przyporządkowany jest balkon. Mężczyzna, który stanął w progu mieszkania nie chciał  wpuścić policjantów do środka. Gdy w przedpokoju  pojawiła się kobieta wraz z dziećmi, policjanci postanowili rozpytać ją na okoliczność kłótni wchodząc jednocześnie do środka mieszkania. Podczas gdy kobieta rozmawiała z jednym z dzielnicowych, drugi wyglądnął na balkon skąd wcześniej słyszał  dźwięk tłuczonego szkła. Na podłodze balkonu leżał rozbity słoik, natomiast na parapecie zewnętrznym natrafił na susz roślinny, młynek do rozdrabniania marihuany oraz fajkę wodną. Podczas przeszukania mieszkania zabezpieczono łącznie przeszło 13 gramów marihuany, woreczek strunowy z 1,5 grama amfetaminy oraz sterydy. Policjanci sporządzili również niebieską kartę dotycząca przemocy domowej.

26 – latek po spędzonej nocy w chrzanowskiej celi usłyszał zarzut posiadania środków psychoaktywnych za co grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności. Najprawdopodobniej wkrótce usłyszy także zarzuty stosowania przemocy wobec bliskich.

Powrót na górę strony