Poszukiwany wpadł w ręce dzielnicowych - AKTUALNOŚCI - Policja Małopolska

AKTUALNOŚCI

Poszukiwany wpadł w ręce dzielnicowych

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali poszukiwanego 24 – letniego mieszkańca Jawiszowic. Mężczyzna ukrywał się w jednym z mieszkań na terenie Brzeszcz, a był poszukiwany przez oświęcimski Sąd za przestępstwo niealimentacji.

Do zatrzymania poszukiwanego  doszło 15 września  tuż przed godz.9, w Brzeszczach. 24-letni mieszkaniec Jawiszowic, poszukiwany od kilku miesięcy przez oświęcimski Sąd za przestępstwo niealimentacji trafił do komisariatu Policji w Brzeszczach. Następnie został osadzony w jednym z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe pół roku.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  
Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych z terenu powiatu oświęcimskiego znajduje się na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu: http://oswiecim.policja.gov.pl/pl/poszukiwani?strona=1
Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

 

Powrót na górę strony