AKTUALNOŚCI

Tarnowianka -zwyciężczynią ogólnopolskiego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”

Data publikacji 29.07.2020

Laureatka ogólnopolskiego ,zimowego konkursu” Gabriela Chłopek, mieszkanka powiatu tarnowskiego odebrała nagrodę główną w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Dzisiaj (29.07.) Komendant Miejski Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura wręczył nagrody w imieniu Komendanta Głównego Policji laureatce ogólnopolskiego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów” 
Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju, gala tego konkursu nie mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. W związku z tym, dzisiaj w Komendzie Miejskiej Policji w Tarnowie insp. Mariusz Dymura wręczył w imieniu Komendanta Głównego Policji, nagrodę główną konkursu „Stok nie jest dla bałwanów”, dla najlepszej pracy plastycznej w kategorii wiekowej 11-16 lat. Jej autorką jest mieszkająca w powiecie tarnowskim - Gabriela Chłopek. Nagrody zostały wręczone z zachowaniem reżimu sanitarnego w obecności mamy Gabrieli oraz jej szkolnej opiekunki, a także Naczelnika Wydziału Prewencji KMP w Tarnowie kom.Pawła Jantonia. 
Gabriela stworzyła plakat, w którym w sposób przejrzysty przekazała najważniejsze informacje dla osób korzystających z uroków zimy. Jury konkursowe zaprezentowaną pracę oceniło bardzo wysoko, przyznając Gabrieli Chłopek nagrodę główną. 
Pozostaje nam pogratulować zwycięstwa w ogólnopolskim konkursie, podejmowania zawsze właściwych i trafnych decyzji, wielu sukcesów w szkole, spełnienia marzeń – tych małych i wielkich - a przede wszystkim zwykłego, ludzkiego szczęścia.