Aktualności

Dwa wypadki śmiertelne podczas weekendu na drogach powiatu bocheńskiego.

W sobotę, w wypadkach drogowych mających miejsce w powiecie bocheńskim zginęły dwie osoby. W miejscowości Dąbrówka w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zmarł 18-letni pasażer jednego z tych pojazdów. Drugie zdarzenie miało miejsce w miejscowości Gierczyce, gdzie samochód osobowy śmiertelnie potrącił 41-letniego pieszego.

Miniony weekend na bocheńskich drogach przyniósł dwa tragiczne wypadki, w których życie straciło dwóch mężczyzn. W sobotę o godz. 13:30 na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Dąbrówka doszło do zderzenia samochodów marki skoda i mazda. W skodzie, oprócz kierowcy znajdowało się troje pasażerów. Jeden z nich, 18-letni mężczyzna w wyniku zdarzenia zmarł, a przebywająca w pojeździe kobieta z obrażeniami została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Drugi z wypadków miał miejsce w Gierczycach na drodze wojewódzkiej nr 967. Również w sobotę, około godz. 24, doszło tam do potrącenia pieszego przez kierującego samochodem marki Opel. W wyniku odniesionych obrażeń 41-letni mieszkaniec gminy Bochnia zmarł.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów.

Powrót na górę strony