Aktualności

Porady tarnowskich policjantów przez Świętem Zmarłych

Data publikacji 25.10.2021

Cotygodniowa rozmowa w porannym programie radia RDN Małopolska z tarnowskim policjantem, tym razem poświęcona została zbliżającemu się Świętu Zmarłych i zmianom organizacji ruchu na tarnowskich drogach. Omówione zostały również kwestie związane z ochroną przed włamaniem oraz kradzieżami.

Dzisiaj w porannym programie radia RDN Małopolska kolejny cykl rozmów redaktora prowadzącego Pawła Mleczko z asp. sztab. Pawłem Klimkiem – oficerem prasowym KMP w Tarnowie. Dzisiaj podsumowaliśmy miniony weekend, wspominając o zdarzeniach w ruchu drogowym i kolejowym. Przypomnieliśmy o trwającej akcji „Twoje Światła- Nasze bezpieczeństwo”, wskazując stacje diagnostyczne, które włączyły się w tą akcję z Tarnowa i regionu.

Dziś był też czas na przypomnienie o tym, że zbliża się czas Wszystkich Świętych i związane z tym, zmiany organizacji ruchu przy cmentarzach. Zwróciliśmy uwagę na bezpieczeństwo przy zakupach oraz okazjach, które mogą wykorzystać kieszonkowcy.

Kolejna rozmowa na antenie radia RDN będzie za dwa tygodnie w poniedziałek 8.11.2021. Podsumujemy wówczas długi listopadowy weekend.

Powrót na górę strony