Aktualności

Podziękowania dla policjantów z Komisariatu Policji V w Krakowie za pomoc wychowankom domu dziecka

Do Komisariatu Policji V w Krakowie wpłynęły podziękowania z domu dziecka w Skawinie, za przekazanie dla podopiecznych ośrodka najbardziej potrzebnych artykułów kosmetycznych i środków czystości.

Jedna z policjantek pełniąca służbę w Komisariacie Policji V w Krakowie a mieszkająca w Skawinie dowiedziała się, że Rodzinny Dom Dziecka „Dar Serca” w tej miejscowości prowadzony przez Dom Zakonny Zgromadzenia Sług Miłości potrzebuje najbardziej niezbędnych produktów kosmetycznych i środków czystości, które miałyby być przeznaczone dla wychowanków placówki.

Policjantka podzieliła się z przełożonymi pomysłem zorganizowania zbiórki w swojej jednostce co spotkało się z aprobatą, a następnie dużym zaangażowaniem funkcjonariuszy i pracowników w prowadzoną akcję charytatywną.

Dzięki wspólnemu działaniu i chęci niesienia pomocy potrzebującym udało się zebrać artykuły pierwszej potrzeby, które w połowie listopada br. zostały przekazane dla podopiecznych placówki.

W ubiegłym tygodniu, do Komisariatu Policji V w Krakowie wpłynęła korespondencja ze Zgromadzenia Zakonnego Sług Miłości, prowadzącego Rodzinny Dom Dziecka „Dar Serca” w Skawinie, z podziękowaniami za pomoc rzeczową na rzecz wychowanków.

Publikujemy treść otrzymanych podziękowań ciesząc się, że mogliśmy choć w pewnym stopniu wspomóc tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony