Aktualności

Wpadli dwaj poszukiwani

Data publikacji 30.12.2021

Oświęcimscy kryminalni zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Obaj, przed grożącymi im karami więzienia, ukrywali się na terenie jednej posesji w gminie Oświęcim.

Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości od kilku tygodni prowadzili czynności mające na celu ustalenie miejsca pobytu 43 –latka, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za przestępstwo niealimentacji. Wczoraj (29.12.br.), funkcjonariusze ustalili, że poszukiwany ukrywa się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie gminy Oświęcim. Przed południem poszukiwacze już byli na terenie posesji. Zastali tam poszukiwanego 43 – latka oraz jego znajomego, 64 – letniego mieszkańca Oświęcimia który również okazał się osobą poszukiwaną przez oświęcimski Sąd do odbycia kary zastępczej za kradzieże sklepowe. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i jeszcze tego samego dnia trafili do jednego z zakładów karnych. 43 - latek za kratami spędzi rok, natomiast jego starszy znajomy 45 dni.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualny wykaz osób poszukiwanych znajduje się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.

Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony