Aktualności

Poszukiwany wpadł przez brak maseczki ochronnej

Data publikacji 21.02.2022

Oświęcimscy dzielnicowi zatrzymali poszukiwanego 27 – letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna zwrócił na siebie uwagę mundurowych ponieważ przebywając w jednym ze sklepów spożywczych nie miał nałożonej maseczki ochronnej na nos i usta.

Wczoraj (20.02.2022) przed południem dzielnicowi podczas obchodu rejonu służbowego w jednym ze sklepów spożywczych zauważyli poszukiwanego 27 – latka. Mężczyzna przykuł uwagę mundurowych ponieważ  robił zakupy nie mając założonej na nos i usta maseczki ochronnej.  Podczas legitymowania sprawcy wykroczenia mundurowi potwierdzili, że jest osobą poszukiwaną. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na niego mandat karny, po czym przewieźli go do pomieszczeń dla zatrzymanych oświęcimskiej komendy Policji. 27  – latek od kilku tygodni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu i już wkrótce trafi do zakładu karnego gdzie odbędzie 20 dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.
Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.    
Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.  Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.
 

Powrót na górę strony