Aktualności

Oświęcim. Zatrzymany oszust ścigany listem gończym

Data publikacji 10.03.2022

Policjanci z Wydziału Kryminalnego oświęcimskiej komendy Policji wspólnie z policjantami z Komisariatu Policji w Brzeszczach zatrzymali 29–latka poszukiwanego listem gończym za oszustwa.

Funkcjonariusze  zajmujący się poszukiwaniami osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości codziennie wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania przestępców, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary pozbawienia wolności. Kilka dni temu policjanci wpadli na trop 29  – latka ściganego listem gończym przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu za oszustwa. Mężczyzna ukrywał się w jednym z oświęcimskich mieszkań, gdzie został zatrzymany w poniedziałek (7.03.2022) rano. Jeszcze tego samego dnia poszukiwany został osadzony  w zakładzie karnym, w którym spędzi najbliższe dwa lata.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej ? Powiadom Policję. Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji. Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

Powrót na górę strony