Aktualności

Wadowiccy policjanci realizując sprawę narkotykową natrafili na trop poszukiwanego 

Data publikacji 11.05.2022

Wadowiccy kryminalni zatrzymali 43-latka podejrzanego o posiadanie zakazanych substancji. Na terenie jego posesji funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę i amfetaminę. Podejrzany trafił już do zakładu karnego bo był  poszukiwany do zaległej odsiadki za inne przestępstwo. 

Kilka dni temu policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy, na podstawie materiałów operacyjnych ustalili, że w jednym z domów na terenie miasta znajduje się mężczyzna, który ukrywa narkotyki. Był też od kilku dni poszukiwany bo nie stawił się do zakładu karnego do odbycia kary pozbawienia wolności. 


Funkcjonariusze pojechali pod wytypowany adres. Podczas przeszukania posesji typowanego mężczyzny, w pomieszczeniu gospodarczym, znaleźli blisko 34 gramów marihuany oraz około 7 gramów amfetaminy, które znajdowały się w foliowych woreczkach (właściciel nie chciał otworzyć drzwi do tego pomieszczenia – twierdził, że nie ma klucza, dlatego kryminalni przecięli kłódkę). 


43-letni wadowiczanin został zatrzymany. Usłyszał zarzut posiadania nielegalnych środków, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Tymczasem trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 3 miesiące odsiadując kare za inne przestępstwo.  
 

Powrót na górę strony