Aktualności

Sądeccy policjanci po raz czwarty wyruszyli w góry na charytatywny rajd

Data publikacji 29.06.2022

25 czerwca br. ponad 40 policjantów z Nowego Sącza, Limanowej i Gorlic oraz pracowników cywilnych Policji, członków Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, a także ich rodzin wzięło udział w charytatywnym pieszym rajdzie po Beskidzie Sądeckim. Była to już czwarta edycja tego wydarzenia, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Organizatorami sobotniego rajdu był Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu mł. insp. dr Krzysztof Dymura oraz Zarząd Stowarzyszenia IPA Region Nowy Sącz, którego przewodniczącą jest Elżbieta Gargula. W rajdzie oprócz sądeckich policjantów na czele z mł. insp. Adamem Bukańskim, I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, udział wzięli również mundurowi z Komend Powiatowych Policji w Limanowej i Gorlicach, a także członkowie IPA Region Nowy Sącz oraz ich rodziny. Uczestnicy wyruszyli z Ptaszkowej, a swoją 15-kilomerową wędrówkę po Beskidzie Sądeckim zakończyli w Kamiannej. 


Rajd był dobrą okazją do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim do wsparcia podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, której zostaną przekazane wpłaty z wpisowego. Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w rajdzie, wspierając ten szlachetny cel. Każdy otrzymał pamiątkowy pins, a najmłodsi uczestnicy w nagrodę za wytrwałość w pokonaniu trasy, otrzymali drobne upominki
 

Powrót na górę strony