Aktualności

Pijany pacjent awanturował się na SORze. Jest podejrzany o posiadanie narkotyków i znieważenie policjantów

Data publikacji 26.07.2022

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji zatrzymali 28 – letniego mieszkańca Brzeszcz. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął awanturę na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, posiadał przy sobie narkotyki, a także dopuścił się znieważenia interweniujących wobec niego policjantów.

W nocy ze środy na czwartek (20/21.07.2022) tuż po północy dyżurny oświęcimskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie,  który awanturował się na SORze. Na miejsce natychmiast został wysłany jeden z patroli.  Policjanci ustalili, że sprawcą zakłócenia ładu i porządku publicznego jest 28 – letni mieszkaniec Brzeszcz. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu (2 promile). Zaczął znieważać interweniujących wobec niego policjantów. W związku   z tym został zatrzymany i trafił do oświęcimskiej komendy.  Podczas jego przeszukania policjanci ujawnili, że posiada przy sobie woreczek z białym proszkiem. Policyjny narkotester wskazał, że jest to amfetamina. Zatrzymanemu  zostały przedstawione zarzuty posiadania narkotyków oraz znieważenia policjantów.
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za znieważenie policjantów grozi kara do 1 roku pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony