Aktualności

Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 12.09.2022

Policjant z Rabki-Zdroju w czasie wolnym od służby zatrzymał poszukiwanego 25-latka. Funkcjonariusz rozpoznał go na parkingu jednej z miejskich placówek handlowych. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie wyrok 18 miesięcy pozbawienia wolności.

7 września br., policjant z referatu kryminalnego Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju w czasie wolnym od służby zatrzymał osobę poszukiwaną przez nowotarski sąd. Funkcjonariusz, na parkingu jednego ze sklepów rozpoznał mężczyznę, który na podstawie sądowego nakazu, miał być doprowadzony do zakładu karnego do odbycia kary 18 miesięcy pozbawienia wolności. 
Policjant podszedł do poszukiwanego 25-latka i pomimo stawianego przez niego oporu, zatrzymał go. Następnie o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego komisariatu. Po chwili, na  miejsce dotarł patrol, który przewiózł poszukiwanego do nowotarskiej komendy i osadził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. 25-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbywa karę 18 miesięcy pozbawienia wolności za posiadanie środków odurzających.
 

Powrót na górę strony