Tarnowscy policjanci najlepsi w zawodach strzeleckich

Data publikacji 15.11.2022

11 listopada br.obchodziliśmy w Polsce święto państwowe, które upamiętnia odzyskanie niepodległości w 1918 roku. Wtedy to, po 123 latach zaborów, Rzeczpospolita Polska stała się ponownie państwem suwerennym. W przeddzień Święta Niepodległości funkcjonariusze tarnowskiej służby więziennej zorganizowali zawody strzeleckie. Tarnowscy policjanci okazali się w nich bezkonkurencyjni

Należy pamiętać, że Tarnów był pierwszym niepodległym miastem w Polsce. Z tej okazji Zakład Karny w Tarnowie 10 listopada br. na strzelnicy otwartej w Tarnowie zorganizował turniej o puchar Dyrektora Okręgowego Służby Więziennej w Krakowie. W zawodach uczestniczyły służby mundurowe oraz zaproszeni goście. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła drużyna tarnowskiej policji w składzie: kom. Paweł Cudek, mł. asp. Krzysztof Winkowski oraz mł. asp. Monika Banek. Za nimi uplasowali się funkcjonariusze Krakowskiej Grupy Interwencyjnej Służby Więziennej, trzecie miejsce wywalczyli nasi tarnowscy więziennicy.
W zawodach indywidualnych w kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął kom Paweł Cudek, a tuż za nim na drugim miejscu uplasował się mł. asp. Krzysztof Winkowski. W kategorii kobiet bezkonkurencyjna okazała się mł. asp. Monika Banek. Wymienieni policjanci na co dzień pracują w Wydziale Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom oraz życzymy im dalszych sukcesów w zawodach strzeleckich.