Aktualności

Poszukiwany listem gończym wpadł podczas policyjnej interwencji

Data publikacji 30.12.2022

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 31- letniego mieszkańca Kęt. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Wpadł podczas policyjnej interwencji. 

Do zatrzymania poszukiwanego doszło we wtorek (27.12.2022) w Kętach. Tuż po godzinie 12, operator numeru alarmowego 112 otrzymał zgłoszenie dotyczące trwającej od dłuższego czasu głośnej awantury w jednym z domów jednorodzinnych.
Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie ustalania okoliczności w jakich doszło do awantury mundurowi usłyszeli hałas dobiegający z innego pomieszczenia. Okazało się, że znajdujący się tam jeden z uczestników awantury uciekł przez okno. Policjanci natychmiast podjęli pościg podczas którego ujęli uciekiniera.

Okazał się nim 31 – latek poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Żywcu do odbycia kary więzienia za przestępstwo drogowe. Mundurowi zatrzymali mężczyznę, jeszcze tego samego dnia trafił do jednego z zakładów karnych, w którym spędzi najbliższe osiem miesięcy.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112.
Zapewniamy anonimowość.


 

Powrót na górę strony