Aktualności

Wypadek drogowy w powiecie dąbrowskim

Data publikacji 18.01.2023

Dąbrowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj (17.01.br.) około godz. 23.30. w Żdżarach (gmina Radgoszcz). W wyniku poniesionych obrażeń w zdarzeniu drogowym do szpitala trafił 24-letni kierujący seatem.

Wczoraj (17.01.br.) około godziny 23:30 dyżurny dąbrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ul. Tarnowskiej z ul. Nową w miejscowości Żdżary ( gmina Radgoszcz). Na miejsce zostali natychmiast skierowani policjanci oraz służby ratunkowe. Funkcjonariusze, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący seatem 24-letni mieszkaniec powiatu dąbrowskiego poruszając się od miejscowości Radgoszcz w kierunku Dąbrowy Tarnowskiej z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do przydrożnego rowu a następnie uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji.

W wyniku poniesionych obrażeń 24-latek, trafił do szpitala, natomiast pojazd, którym się poruszał został zabezpieczony do dalszych czynności. Na miejscu wypadku policjanci wykonali oględziny i sporządzili dokumentację niezbędną do wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują o rozwagę oraz ostrożność na drodze. Zachowujmy szczególną ostrożność i pamiętajmy o tym, że nasze bezpieczeństwo w głównej mierze zależy od nas samych.
 

Powrót na górę strony