Aktualności

Schował się w barze, by ukraść gotówkę i alkohol

Data publikacji 23.02.2023

Monitoring zarejestrował jak 35-latek chowa się w środku baru a następnie po zamknięciu lokalu delektuje się trunkami i okrada kasę. Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, będzie odpowiadał z wolnej stopy.

Na początku lutego br. policjanci z Tarnowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy oraz alkoholu z jednego z barów na terenie miasta. Policjanci zabezpieczyli z baru monitoring. Okazało się, że pewien mężczyzna schował się na terenie lokalu, a po jego zamknięciu, gdy wszyscy pracownicy już wyszli „gościł” się za ladą popijając różnego rodzaju trunki. Na koniec wyciągnął z kasy pieniądze i wyszedł z lokalu otwierając drzwi od środka. 
Policjanci znając wygląd złodzieja szybko odnaleźli nietrzeźwego mężczyznę w centrum miasta. Z uwagi na bełkotliwa mowę i utrudniony z nim kontakt, został poddany badaniu lekarskiemu, a następnie osadzony w Policyjnej Izbie Zatrzymań. 35-latek z Tarnowa po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kradzieży określony w artykule 278 kodeksu karnego do którego się przyznał. Odzyskano część skradzionej gotówki, którą policjanci przekazali właścicielowi. Mężczyzna będzie odpowiadał za przestępstwo przed tarnowskim sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.
 

Powrót na górę strony