Aktualności

Dzień Dziecka z udziałem gorlickich policjantów

Data publikacji 05.06.2023

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach w dniu 4 czerwca br., brali udział w zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka pikniku, który odbył się na Stadionie Miejskim w Gorlicach.

Policjanci z gorlickiej komendy, uczestniczyli w zorganizowanym przez Urząd Miejski w Gorlicach pikniku z okazji Dnia Dziecka połączonym z Dniem Osób Niepełnosprawnych, promując wśród dzieci i młodzieży wykonywany zawód. Ponadto funkcjonariusze prezentowali sprzęt, jakim dysponuje Policja, czyli radiowozy, motocykle i quady. Jednocześnie rozmawiali z najmłodszymi i ich rodzicami odpowiadając na różne ciekawe pytania dotyczące prezentowanego sprzętu jak i pracy w Policji. W trakcie trwających imprez policjanci przekazywali także uczestnikom ulotki informacyjne dotyczące bezpiecznego wypoczynku na wakacjach, kampanii „Stop włamaniom do domów” oraz promujące bezpieczną jazdę na rowerze i hulajnodze. Największym zainteresowaniem wśród odwiedzających stoiska Policji zarówno dorosłych jak i dzieci cieszył się quad i motocykl. Najmłodsi mieli także możliwość zrobienia sobie odcisku linii papilarnych, pomalowania kolorowanek policyjnych, rozwiązania krzyżówki i ubrania stroju, jakiego używają policjanci podczas zabezpieczeń różnych wydarzeń.

Organizatorom imprezy dziękujemy za zaproszenia, dzieciom życzymy samych radosnych dni, a za kilka lub kilkanaście lat zapraszamy w szeregi Policji.

  • Dzieci głaskają policyjnego psa, który jest razem z przewodnikiem. W tle piknik z okazji dnia dziecka
  • Dziewczynka siedzi na quadzie policyjnym. Obok stoi policjant w tle radiowóz policyjny
  • Kilkoro dzieci pod namiotem policyjnym na stoliku maluje kolorowanki z różnymi symbolami policyjnymi.
  • Na policyjnym motocyklu sziedzi chłopczyk, obok stoją jego rodzice. W tle odbywający się piknik.
  • Przy stoisku policyjnum i logo z napisem Policja Gorlice stoi chłopiec w kasku trzymający wyposażenie policyjne.
  • Rodziny z dziećmi oglądają wyposażenie Policji, które jest pod namiotem z napisem Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach
Powrót na górę strony