Aktualności

Promocja zawodu policjanta w Sądeckim Urzędzie Pracy

Data publikacji 07.06.2023

5 czerwca br., w Sądeckim Urzędzie Pracy w Nowym Sączu funkcjonariuszki z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu promowały zawód policjanta wśród klientów urzędu. W tym celu zostało zorganizowane specjalne stanowisko dla zainteresowanych.

Urzędy pracy odwiedza wiele osób poszukujących zatrudnienia, które często nie są zdecydowane, w jakim kierunku chciałyby ją podjąć, dlatego ważne jest, aby pokazywać dostępne możliwości i nakierować je na odpowiednią ścieżkę kariery zawodowej. Właśnie dlatego 5 czerwca br. policjantki Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu w ramach promocji zawodu spotkały się z klientami Sądeckiego Urzędu Pracy w Nowym Sączu. Podczas rozmów z osobami rozważającymi rozpoczęcie służby w Policji oraz członkami ich rodzin, funkcjonariuszki zachęcały do wstąpienia w szeregi formacji. Przekazywały szczegółowe informacje dotyczące procesu naboru oraz przybliżały zainteresowanym zadania, jakie wykonują mundurowi na co dzień. Klienci urzędu dowiedzieli się również, co formacja oferuje przyszłym funkcjonariuszom i jak wygląda ścieżka kariery zawodowej policjanta. 

Policja szuka młodych ludzi, absolwentów szkół średnich oraz osób z wykształceniem wyższym, którzy chcieliby zostać policjantami. To wymarzona praca dla Ciebie, jeśli chcesz w życiu pomagać innym, dbać o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny, masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do pełnienia służby w formacji uzbrojonej i jesteś zdyscyplinowany. Służba w Policji daje szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Prestiż wykonywania zawodu zaufania społecznego, możliwość ciągłego rozwoju osobistego, stabilne zatrudnienie w instytucji państwowej, to tylko niektóre plusy służby w Policji.
Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu oraz Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie cały czas rekrutują i zapraszają w swoje szeregi. Zachęcamy kandydatów do składania podań. W tym roku są jeszcze cztery zaplanowane terminy przyjęć do służby.

Więcej informacji o rekrutacji:
https://nowy-sacz.policja.gov.pl/kn/sluzba-ipraca-w-policji/dobordo-sluzby/1487,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji.html

Powrót na górę strony