Aktualności

Poszukiwany wpadł, gdy się awanturował

Data publikacji 05.09.2023

25-letni mieszkaniec Grybowa (powiat nowosądecki) awanturował się w pociągu - był agresywny, głośno krzyczał, używał wulgarnych słów, zakłócał pracę personelowi i spokój pasażerom. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, okazało się, że jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przewinienia.

Zgłoszenie o awanturującym się w pociągu mężczyźnie funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach otrzymali w piątek (01.09.2023 r.) po godzinie 20.30. 

Gdy dotarli na stację kolejową w Bobowej i wylegitymowali 25-latka, okazało się, że mieszkaniec Grybowa jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione czyny. Mężczyzna był nietrzeźwy (1,76 promila), agresywny i wulgarny. Swym zachowaniem zakłócał pracę kolejarzy, spokój pasażerów i spowodował opóźnienie pociągu, którym podróżował, za co odpowie w odrębnym postępowaniu.

Został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. Następnego dnia został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

Powrót na górę strony